Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tenzona.cz  >  Kariéra

Kariéra

Otevřené pozice:

Technik servisu vah - pobobočka Jihlava

Společnost TENZONA působí v oblasti průmyslových vah již od roku 1996 a ročně realizujeme desítky zajímavých zakázek v oblasti průmyslového vážení po celé České republice. Zastáváme přesvědčení, že pouze nejvyšší technická úroveň a spolehlivost vážních systémů zajistí růst našim zákazníkům, proto velký důraz také na kvalitní servis vážních systémů. Pro náš rostoucí tým hledáme nového kolegu na pozici technika servisu vah pro pobočku v Jihlavě.

Co budete potřebovat?

  • Vyučení list nebo SŠ technického směru (elektrotechnika výhodou, příležitost i pro absolventy)
  • Řidičský průkaz skupiny B a být aktivní řidič
  • Uživatelskou znalost práce na PC (instalace jednoduchých programů pro vážení)
  • Pasívní znalost AJ (orientace v servisních manuálech)

Co od Vás budeme čekat?

  • Schopnost samostatně a systematicky pracovat
  • Řešit aktivně problémy zákazníků
  • Nadšení pro techniku případně elektroniku
  • Smysl pro přesnost, manuální zručnost a pracovní kreativitu
  • Ochotu učit se novým poznatkům a vyjíždět na servisní zásahy po celé ČR

Co budete dělat?

  • Opravovat, seřizovat a zkoušet mechanické součástí i elektronické prvky průmyslových vah
  • Komunikovat se zákazníky o rozsahu a urgentnosti servisu, termínu opravy
  • Vést příslušnou dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci ve stabilní, přátelském a zkušeném týmu
  • Postupné zaškolení a profesní růst
  • Nové zážitky a zkušenosti, dostanete se na místa, kam se laik běžně nepodívá.
  • Pružnou pracovní dobu a podporu "kanceláře"

Jak Vás oceníme?

  • Základní nástupní mzda bude 20-25 tis. Kč podle Vaší odbornosti (oceníme praxi v oboru, platnou elektro vyhlášku 50, svářečský případně vazačský průkaz)
  • Příplatky za pohotovost a práci nad rámec pracovních povinností
  • Po zaškolení dostanete podle Vašeho pracovního nasazení měsíční prémie
  • Dostanete stravenky, notebook, mobilní telefon a firemní automobil

Kdy můžete nastoupit?

  • Můžete ihned nebo po vzájemné dohodě

V případě Vašeho zájmu, nám zašlete do 21.1.2018 svůj strukturovaný životopis (včetně vložené průkazové fotografie) na adresu : tenzona(@) tenzona.cz. 1. kolo výběrového řízení proběhne v polovině února.

Marketingový a obchodní referent - pobočka Praha - vhodné pro studenty

Náplň práce:

  • dohled nad Eshopem (správa produktů, online kampaně apod.) a jeho výsledky.
  • kontrola a optimalizace marketingového plánu firmy (koordinace PPC, SEO s obsahem na webových stránkách, doplňování obsahu webových stránek, příprava databází a jejich správa v CRM systému).
  • tvorba nabídek a jejich administrace v CRM systému.
  • komunikace se zákazníky.

Počet hodin: 16-20/týden

Požadavky: MS OFFICE, základní přehled v marketingu a obchodu, zájem o techniku, chuť pracovat a učit se.

Fin. ohodnocení: 100 Kč/hod +1 000 Kč/měsíc při splnění cílů.

Nabízíme: Možnost rychlé realizace vašich (dobrých) nápadů, možnost reálně ovlivňovat chod marketingu a obchodních výsledků firmy. Občasnou práci z domova.

Kontakt:

Pošlete strukturovaný životopis na:

vit.lovy (@) tenzona.cz