Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tenzona.cz  >  Realizace a servis

Realizace a servis průmyslových vah

Servis zajišťujeme tak, abyste nebyli obtěžováni neplánovanými výpadky Vaší váhy.

Servisní technici na silniční váze

Projekční práce

Firma Tenzona zajišťuje kompletní vypracování projektů pro výrobu, stavební řízení a realizaci vah a to v nejrůznějších odvětvích průmyslu. Při projekci vah zaručujeme individuální přístup k zákazníkovi, který je zajištěn zkušenými specialisty firmy Tenzona.

Inženýrská činnost

Kvalitní a léty proškolený personál firmy Tenzona je schopný analyzovat a navrhnout vážní systém na míru, podle individuálních potřeb zákazníka.

Stavební práce a montáž

Výstavba a montáž vah je prováděna zkušenými pracovníky, čímž je zajištěna mimořádná kvalita a preciznost provedení vah Tenzona.

Kvalitní technologie a servis spojený s pravidelným úředním ověřením zajistí, že vás nebudou obtěžovat závady vážního systému. Váhy Tenzona jsou každé dva roky diagnostikovány našimi servisními pracovníky. Zároveň je provedena údržba, servis a úřední ověření váhy. Tento postup zajišťuje bezporuchový provoz vah v dvouletém období mezi ověřováním.

Softwarové aplikace

Softwarové aplikace jsou nezbytnou součástí moderních vážních systémů. Společnost Tenzona je schopna zajistit specializovaná řešení pro nejrůznější typy aplikací například v návaznosti na řízení technologických procesů a napojení na zpracování dat daného podniku.

Servisní činnost

  • záruční a pozáruční servis odborně proškolenými
    pracovníky společnosti Tenzona
  • revize vah v dvouletém cyklu společně s ověřením = spolehlivý a bezporuchový provoz
  • maximální servisní reakční doba je 48h, může být zkrácena podmínkami servisní smlouvy
  • servisní smlouvy - možnost výběru z několika variant servisních smluv pro zrychlení reakční doby, prodloužení záruční doby apod.

Kalibrace a ověření

Váhy určené k obchodnímu procesu podléhají podle vyhlášky č. 345/2002 Sb. (v návaznosti na „Zákon o metrologii“ č. 505/1990 Sb.) jako stanovené měřidlo povinnému ověřování každé dva roky. Před uplynutím této lhůty je nutno provést revizi, seřízení a váhu ověřit za účasti Českého metrologického institutu (ČMI). Naše společnost, sestavuje plán ověřování vah, jehož cílem je zajistit ověření a kalibraci vah všech našich klientů kvalitně autorizovaným servisem, čímž je zamezováno vzniku závad pro další cyklus vážení. Kompletní komentovaný zákon o metrologii naleznete na stránkách ČMI zde.

Realizujeme

Ověřování kolejové váhy
Ověřování kolejové váhy
Kalibrace silniční váhy
Kalibrace silniční váhy